Svadobný fotograf – ako si vybrať toho pravého

Autor: Marek Janíčko | 13.9.2012 o 13:03 | (upravené 13.9.2012 o 13:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  47x

Každej neveste dám za pravdu, že vybrať si toho správneho fotografa na svadbu je veľmi ťažké, hlavne ak o danú oblasť sa človek predtým nezaujímal. Omyl ho nemusí stať iba peniaze, ale aj možnosť vlastniť pekné a zaujímavé fotografie z tak dôležitého dňa v živote.

Oči sú bránou do duše a pri zhliadnutí nielen na fotografiu dokážu veľa povedať.Oči sú bránou do duše a pri zhliadnutí nielen na fotografiu dokážu veľa povedať.Marek Janíčko

Rozhodol som sa preto otvoriť pre budúce nevesty zaujímavú tému ohľadne výberu svadobného fotografa a mňa, ako svadobného a portretného fotografa ma zaujíma, čo najviac názorov pri skvalitňovaní služieb a tvorbe ceny pre budúce obdobia.

 

Ako svadobný fotograf  by som rád vedel, podľa čoho si vyberáte toho „pravého fotografa" pre svoju svadbu .

Dáte na odporúčanie kamarátky alebo si radšej pozriete prácu fotografa a tak si vyberáte (ako príklad Vám môže poslúžiť prezentácia na www.janicko.com ), alebo Vás zaujíma iba cena (http://www.janicko.com/cennik-svadobny-fotograf-2012) a poviete si, že nepotrebujete fotky v top kvalite, len nech hlavne nejaké sú?

Je Váš výber podmienený i inými faktormi, napríklad technické vybavenie fotografa (ako môže taký prehľad vyzerať nájdete na http://www.janicko.com/technika-svadobny-fotograf )?

Zaujímate sa aj o dôraz, aký kladie fotograf pri práci, dojem z prvého stretnutia, ako dlho fotí, príp. aj spätné hodnotenia od zákazníkov (napr. jedno nájdete tu http://fotogaleria.janicko.com/index.php?/category/53)?

 

Na internete sa nájde určite mnoho tém ohľadne výberu fotografa, no všetky majú spoločne iba jediné a to nájsť si svadobného fotografa pre tu svoju konkrétnu svadbu skrz mnoho odporúčaní. Táto téma má byť odlišná a má sa zamerať na všeobecný pohľad pri výbere a veľmi rád si vypočujem i prípadnú kritiku na moju prácu, ktorú nájdete na vyššie spomenutej stránke. A nielen to, Vaše postrehy pomôžu budúcim nevestám, ktoré pozabudli na niektoré detaily, ktoré by im pri výbere veľmi pomohli. A aby to neboli jednostranné pohľady zo strany neviest, budem na Vaše otázky a postrehy i odpovedať, prípadne sa Vám budem snažiť pomôcť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?