Svadobný fotograf – ako si vybrať toho pravého

Autor: Marek Janíčko | 13.9.2012 o 13:03 | (upravené 13.9.2012 o 13:23) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  42x

Každej neveste dám za pravdu, že vybrať si toho správneho fotografa na svadbu je veľmi ťažké, hlavne ak o danú oblasť sa človek predtým nezaujímal. Omyl ho nemusí stať iba peniaze, ale aj možnosť vlastniť pekné a zaujímavé fotografie z tak dôležitého dňa v živote.

Oči sú bránou do duše a pri zhliadnutí nielen na fotografiu dokážu veľa povedať.Oči sú bránou do duše a pri zhliadnutí nielen na fotografiu dokážu veľa povedať.Marek Janíčko

Rozhodol som sa preto otvoriť pre budúce nevesty zaujímavú tému ohľadne výberu svadobného fotografa a mňa, ako svadobného a portretného fotografa ma zaujíma, čo najviac názorov pri skvalitňovaní služieb a tvorbe ceny pre budúce obdobia.

 

Ako svadobný fotograf  by som rád vedel, podľa čoho si vyberáte toho „pravého fotografa" pre svoju svadbu .

Dáte na odporúčanie kamarátky alebo si radšej pozriete prácu fotografa a tak si vyberáte (ako príklad Vám môže poslúžiť prezentácia na www.janicko.com ), alebo Vás zaujíma iba cena (http://www.janicko.com/cennik-svadobny-fotograf-2012) a poviete si, že nepotrebujete fotky v top kvalite, len nech hlavne nejaké sú?

Je Váš výber podmienený i inými faktormi, napríklad technické vybavenie fotografa (ako môže taký prehľad vyzerať nájdete na http://www.janicko.com/technika-svadobny-fotograf )?

Zaujímate sa aj o dôraz, aký kladie fotograf pri práci, dojem z prvého stretnutia, ako dlho fotí, príp. aj spätné hodnotenia od zákazníkov (napr. jedno nájdete tu http://fotogaleria.janicko.com/index.php?/category/53)?

 

Na internete sa nájde určite mnoho tém ohľadne výberu fotografa, no všetky majú spoločne iba jediné a to nájsť si svadobného fotografa pre tu svoju konkrétnu svadbu skrz mnoho odporúčaní. Táto téma má byť odlišná a má sa zamerať na všeobecný pohľad pri výbere a veľmi rád si vypočujem i prípadnú kritiku na moju prácu, ktorú nájdete na vyššie spomenutej stránke. A nielen to, Vaše postrehy pomôžu budúcim nevestám, ktoré pozabudli na niektoré detaily, ktoré by im pri výbere veľmi pomohli. A aby to neboli jednostranné pohľady zo strany neviest, budem na Vaše otázky a postrehy i odpovedať, prípadne sa Vám budem snažiť pomôcť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?